KONST / Litografier / Färglitografi 13485283
nr 1348 5283
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/300, daterad 1981. Bladets mått: 48x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:18:41
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas